2017 рік

МОТИЖИНСЬКА  СІЛЬСЬКА    РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

МАКАРІВСЬКОГО  РАЙОНУ      КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Про затвердження плану діяльності з підготовки

регуляторних актів на 2018 рік

З метою забезпечення прозорості здійснення регуляторної діяльності у сфері господарської діяльності в частині планування підготовки проектів регуляторних актів,  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (план додається).
  2. В 10-денний термін план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік оприлюднити шляхом  розміщення на сайті та  на стенді Мотижинської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря сільської ради Стиренко Н.П.

Сільський голова                         О.П.Сухенко

с. Мотижин

14 грудня  2017 року

№178-25 –УІІ