Секретар сільської ради - Стиренко (Голик) Наталія Петрівна

Автобіографія

Я, Стиренко (Голик) Наталія Петрівна, народилася 25 квітня 1980 року в селі Мотижин Макарівського району Київської області, громадянка України.

В 1986 році пішла до першого класу Мотижинської середньої школи, яку закінчила в 1997 році, отримавши повну середню освіту. З вересня 1998 року по червень 2000 року навчалася в Київському торгово-економічному коледжі, де здобула кваліфікацію товарознавця-комерсанта.

З вересня 2000 року по квітень 2006 року працювала лаборантом Мотижинського ліцею.

З квітня 2006 року працюю секретарем Мотижинської сільської ради.

Я і мої близькі рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися.

Зареєстрована та проживаю разом з батьками в селі Мотижин вул. В.Довгича, 48 Макарівського району Київської області.

26 вересня 2015 року                                                                        Стиренко Н.П.